radtomeko - pompy ciepła bydgoszcz

Pompy Ciepła Bydgoszcz

Wybierz najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i warunków technicznych. Oferujemy kompleksową obsługę – od konsultacji, darmowej wyceny i projektu, przez montaż, aż po regularny serwis urządzenia.

Postaw na solidność i jakość, jaką oferuje RADTOMEKO. Skorzystaj z naszej oferty i dołącz do grona zadowolonych klientów.

działamy na oryginalnych komponentach
Pompy Ciepła Panasonic Bugdoszcz
Dodaj-naglowek-1.png

Montujemy na terenie Bydgoszczy i okolic

Stoimy na czele innowacji i jakości w regionie Bydgoszczy. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu oraz zespołowi wykwalifikowanych fachowców, możesz mieć pewność, że Twoja inwestycja jest w najlepszych rękach.

Montując wyłącznie oryginalny sprzęt, RADTOMEKO gwarantuje nie tylko niezawodność i wysoką wydajność, ale także zabezpiecza Twoją inwestycję na długie lata. Współpracujemy z renomowanymi producentami, aby dostarczać Ci sprawdzone, certyfikowane rozwiązania, które spełnią najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Z nami uzyskasz

najwyższą możliwą kwotę dotacji

Wiemy, jak istotne jest wsparcie finansowe przy inwestycji w energooszczędne technologie. Nasz zespół specjalistów zna się nie tylko na montażu pomp ciepła, ale również doskonale orientuje się w dostępnych programach dotacji i dofinansowań.

radtomeko - pompy ciepła bydgoszcz

Jesteśmy liderem w dziedzinie montażu pomp ciepła Bydgoszczy

Współpracujemy z najbardziej renomowanymi producentami pomp ciepła, co pozwala nam oferować najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania. Nasza wiedza i doświadczenie w dziedzinie energooszczędnych instalacji są nieocenionymi atutami, które przekładają się na pełne zadowolenie i oszczędności naszych klientów.

Nasz zespół doradzi Ci najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i warunków technicznych. Dzięki temu możemy zaoferować Ci kompleksową obsługę – od konsultacji i projektu, przez montaż, aż po regularny serwis urządzenia.

Nasz zespół specjalistów doskonale zna aktualne programy dotacji i dofinansowań dostępne w regionie Bydgoszczy i doradzi Ci, jakie wsparcie możesz otrzymać.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie pomóc w wyborze najlepszej opcji dofinansowania, która pozwoli Ci zminimalizować własny wkład finansowy. Naszym priorytetem jest znalezienie korzystnych możliwości finansowych, dzięki którym nasz klient zapłaci jak najmniej za montaż pompy ciepła.

Najlepsza jakość montażu

Nasze doświadczenie i wyszkolenie naszych specjalistów gwarantują najwyższą jakość wykonania montażu pomp ciepła. Dbamy o każdy szczegół, aby zapewnić Ci optymalne działanie i oszczędność energii.

Oryginalne komponenty

Stawiamy na jakość i niezawodność. Dlatego używamy tylko oryginalnych, certyfikowanych komponentów, co pozwala nam zagwarantować długotrwałą efektywność Twojej pompy ciepła.

Szybki serwis

Zapewniamy kompleksową obsługę oraz błyskawiczną reakcję w przypadku jakichkolwiek awarii.

Wyróżnia nas jakość

Nasze usługi są kompleksowe, elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dlatego jeśli szukasz nie tylko doskonałej jakości montażu pomp ciepła, ale również zaangażowanego partnera, który będzie z Tobą na każdym etapie, to jesteśmy odpowiednim wyborem.

Jakość użytych komponentów

Współpracujemy z najbardziej renomowanymi producentami pomp ciepła, co pozwala nam oferować najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania.

Jakość montażu i opieka pomontażowa

Prawidłowy i profesjonalny montaż pompy ciepła to kluczowy element, który ma ogromny wpływ na jej wydajność, i niezawodność. Poświęcamy szczególną uwagę każdemu etapowi montażu, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość montażu.

Szybki, sprawny i profesjonalny serwis

Nasi specjaliści są gotowi pomóc w każdej chwili. W razie awarii pojawimy się na miejscu w ciągu 72 godzin od zgłoszenia. Przeprowadzamy również regularne przeglądy i konserwacje, aby zapewnić długotrwałą wydajność i niezawodność Twojej pompy ciepła.

Montujemy pompy ciepła od sprawdzonych producentów z którymi mamy podpisane umowy. Dzięki temu maksymalnie uprościliśmy procedurę serwisową. W razie awarii wszystkie naprawy i działania serwisowe będą wykonane szybko i sprawnie, bez długiego czasu oczekiwania. Dodatkowo uruchomiliśmy specjalną infolinię serwisową 24/7

Prawidłowy montaż pompy ciepła jest bardzo ważny, ponieważ wpływa na jakość i wydajność urządzenia. Niedokładny montaż może prowadzić do nieszczelności w systemie, co może skutkować gorszą wydajnością, większymi kosztami eksploatacji a nawet może doprowadzić do uszkodzenia pompy ciepła. Dlatego istotne jest, aby montaż pompy ciepła był wykonany przez wykwalifikowany i certyfikowany personel, który zapewni najwyższą jakość wykonanych prac.

Przygotujemy wszystkie formalności związane z montażem, załatwimy wszystkie niezbędne dokumenty oraz pomożemy uzyskać dotacje z programuCzyste Powietrze

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie dotacji

W gąszczu nowych programów dotacyjnych, różnych progów dochodowych, kwot dofinansowania uzależnionych od ……. bardzo łatwo się pogubić. Nasz zespół ekspertów zaproponuje Ci najlepsze, indywidualnie dobrane rozwiązanie dzięki któremu zakup i montaż pompy ciepła stanie się znacznie tańszy.

Nie zostawiamy naszych klientów samym sobie w gąszczu formalności. Wspieramy w procesie aplikowania o dotacje i dofinansowania, pomagając w przygotowaniu wniosków i dokumentów. Dzięki temu cała procedura staje się łatwiejsza i bardziej zrozumiała.

Zobacz co piszą o nas inni

Jestem mega zadowolona,kompletnie się nie znam na tych wszystkich kalkulatorach, a Pan Tomek na spokojnie przeliczył,dostosował i wykonał .I z tego co się dowiaduje od znajomych moje wyniki są super.Inne firmy robiły wycenę i zapotrzebowanie na podstawie zdjęcia z google maps ,a tu nie,musiałala być wizyta osobista i dostosowanie do potrzeb klienta .Bardzo gorąco polecam❤i dziękuję za przemiły kontakt.

Aleksandra Gaca

Wystawiam z wielką przyjemnością 5 *
Po 1. Radtom eko jako jedyna firma pofatygowała się zrobić audyt i pomierzyć dachówkę, poprzedni handlowcy odrazu rzucali cenami bez zbędnej weryfikacji co było dla Mnie sporym zaskoczeniem.
Po 2. Opieka posprzedażowa i pomoc w dofinansowaniu. Zawsze kiedy mam jakieś pytania ( a jest ich sporo z początkiem nowej instalacji) firma jest do dyspozycji i nie ignoruje klienta a wiem, że z tym wszędzie różnie bywa.
Po 3. Czas realizacji do 4 tyg miałem już instalację.
Gorąco polecam Radtom eko i pozdrawiam chłopaków bo robią kawał dobrej roboty!!

Kazimierz Gostomski

Najlepsza firma z jaką miałem do czynienia. Profesjonalne podejście do klienta indywidualnego. Mega wiedza na temat odnawialnych źródeł energii. Kontakt, doradztwo, realizacja na najwyższym poziomie. Instalacja fotowoltaiczna dobrana i wykonana wzorowo. Jestem mega zadowolony. POLECAM i dziękuje.

Martino Sweden

Pompy ciepła

Nieustannie dążymy do zapewnienia konkurencyjnych cen, aby inwestycja w energooszczędną pompę ciepła była opłacalna dla każdego. Nasze korzystne ceny idą w parze z najwyższą jakością montażu i profesjonalnym podejściem do każdego projektu.

Kaisai
Panasonic
Haier

Lokalny lider w branży

Jesteśmy cenionym liderem w montażu pomp ciepła w regionie Bydgoszczy, co gwarantuje nasze doświadczenie i zaufanie klientów.

Profesjonalny montaż:

Nasz wykwalifikowany zespół specjalistów dba o każdy detal, zapewniając prawidłowy i profesjonalny montaż, co przekłada się na wydajność i bezawaryjność urządzenia.

Wsparcie w dofinansowaniach

Nasz zespół pomoże Ci znaleźć najlepsze możliwości dotacji i dofinansowań, dzięki czemu zminimalizujesz koszty inwestycji.

Wycena montażu
Pompy ciepła

Wypełnij poniższy formularz i wyślij go za pomocą przycisku na końcu formularza. Obowiązkowe do wypełnienia są tylko pola oznaczone gwiazdką (*) lecz im więcej informacji podasz, tym dokładniejszą ofertę dla Ciebie sporządzimy.
0 ton paliwa (nie dotyczy pieców gazowych)
*Podaj przybliżoną wartość
0 m2
*Podaj przybliżoną wartość
*Montując pompę ciepła w pakiecie z instalacją fotowoltaiczną zyskasz 5000zł rabatu
0 kWp
Niezależnie od tego którą opcję wybierzesz, możesz być pewien, że nasz montaż wykonany zostanie z najwyższą starannością. Najczęstszą przyczyną awarii pomp ciepła jest niepoprawny montaż. Nawet pompa z "najwyższej półki" nie będzie działać poprawnie gdy zostaną popełnione błędy w montażu lub w niektórych przypadkach gdy pierwsze uruchomienie odbędzie się bez udziału certyfikowanego serwisanta. Zależy nam, aby każda instalacja była bezpieczna i niezawodna, dlatego zawsze stosujemy najlepsze praktyki i zapewniamy sprawną obsługę posprzedażową.